vivus kredit

Vivus.lv ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, bet uz doto mirkli nav tādas brīvas summas. Viens no populārajiem aizdevumu aizdevējiem ir šis nebanku kreditors. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no EUR 50 līdz 3000 uz termiņu no 1 līdz 48 mēnešiem, kurus var ļoti ātri noformēt un saņemt naudu tikai piecās minūtēs. Vivus.lv klientiem ir pieejamas plašas aizdevumu atmaksas iespējas: var atmaksāt gan internetā, gan jebkurā pasaules bankā, gan vairākās tirdzniecības vietās pa visu Latviju. Lai saņemtu aizdevumu, klientam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek internetā.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
nonono83% - 137% sanemt aizdevumu tavs

Katram Vivus.lv klientam tiek piedāvāts individuāls aizdevuma piedāvājums, ko izveido, pamatojoties uz vecumu, kredītvēsturi un sadarbības ilgumu. Papildus katram klientam tiek izveidots unikāls online profils, kas ļauj ļoti viegli apskatīties informāciju par aktuālajiem rēķiniem, aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem un citiem jaunumiem ar īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Vivus.lv piedāvā saviem klientiem vislabākos aizdevuma nosacījumus: bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana, individuālu apkalpošanu katram klientam, konfidencialitāti un personas datu drošību, plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai, īpašus piedāvājumus, akcijas un atlaides. Nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāta iespēja atlikt ikmēneša maksājumu par mēnesi vai vairāk. Uzņēmums vēlas veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ar visiem klientiem, sniedzot pilnu informāciju par visiem pakalpojumiem, nodrošinot izdevīgus aizdevuma nosacījumus un piedāvājot individuālus risinājumus katram aizņēmējam. Uzņēmums rūpējas par individuālu apkalpošanu, tāpēc katram, kas vēlas izmantot Vivus.lv pakalpojumus tiek piedāvāts individuāls aizdevuma veids, ko izveido, pamatojoties uz vecumu, kredītvēsturi un sadarbības ilgumu. Šādā veidā uzņēmums palīdz klientiem izvērtēt savu maksātspēju, balstoties uz kompānijas iepriekš gūto pieredzi. Papildus notiek konsultācijas par atbildīgas aizņemšanās principiem, lai aizņēmējs pastāvīgi varētu izvērtēt savas spējas atmaksāt aizdevumu. Galvenā organizācijas vērtība ir klients, tāpēc uzņēmuma darbinieki saprot, ka katrs no mums var nonākt finansiālās grūtībās, tāpēc piedāvājam iespēju atlikt ikmēneša maksājumu par mēnesi vai vairāk. Aizņemoties naudu, visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi un aizdevuma izmaksas ir skaidri izklāstīti, un tos var jebkurā brīdī apskatīties savā profilā. Vivus.lv darbība ir balstīta uz Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, palielinot cilvēku drošības sajūtu par savu finansiālo stāvokli. Izsniedzot ātros aizdevumus, cilvēkiem parādās iespēja iegūt brīvos līdzekļus neparedzamās dzīves situācijās, kad nauda ir nepieciešama kādam ļoti izdevīgam pirkumam vai pat ir vitāli svarīga.