viz sms aizdevums

SIA „VIA SMS” ir SIA „VIA SMS Group” strauji augošās grupas uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 2009.gada. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. Atbilstoši esošajam pieprasījumam uzņēmums izsniedz aizdevumus līdz EUR 1500 ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam. VIA SMS piedāvā iespēju izmantot divu veidu aizdevumus: aizdevums līdz algai – tas ir no 50 EUR līdz 700 EUR aizdevums ar termiņu līdz 30 dienām. Naudas kredīts – tas ir aizdevums no 500 EUR līdz 1500 EUR uz termiņu no 3 mēnešiem līdz 12 mēnešiem. Aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai.

Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mājas lapā www.viasms.lv un pārskaitīt 0.01EUR, lai verificētu savu bankas kontu. Pirmā aizņēmuma summa nevar būt lielāka par EUR 350. Kad aizņēmējs atgriezīs pirmo aizdevumu un vērsīsies pēc atkārtota aizdevuma, aizņēmējs varēs aizņemties naudas summu līdz EUR 500, bet aizņemoties trešo vai jebkuru nākamo reizi – līdz EUR 700. Aizņēmējs nevar būt jaunāks par 20 gadiem un vecāks par 70 gadiem. Aizdevuma procentu likme variē atkarībā no summas un aizdevuma termiņa, kā arī lojalitātes sistēmas, kuru kompānija Viasms.lv piedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem.
Tuvojoties aizdevuma atgriešanas termiņam, aizņēmējs var veikt pilnu aizdevuma summas apmaksu, ieskaitot komisijas procentus, vai arī pagarināt aizdevuma termiņu. Apmaksu vai aizdevuma pagarināšanu aizņēmējam ir jāveic uz kompānijas Viasms.lv bankas kontu. Maksa par aizdevuma pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa, uz kuru būs pagarināts aizdevums. Aizņēmējs var pagarināt aizdevuma atmaksu par 30 dienām. Gadījumos, kad aizņēmējs nemaksā kredīta dzēšanu norādītajā laika periodā, kompānija Viasms.lv sazināsies ar aizņēmēju telefoniski un pa e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma apmaksas kavējumu. Sods par aizdevuma neatmaksāšanu noteiktajā atmaksas termiņā atkarībā no aizņēmēja izvēlētā aizdevuma atmaksas termiņa būs nokavējuma procenti 0,1% apmērā dienā vai līgumsods 0,5% dienā no kavētās aizdevuma summas par katru kavēto dienu.