sms kredit

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku. SMScredit.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa kredītus. Saņemt kredītu no SMScredit.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
tickernono179% - 416% sanemt aizdevumu smscredit

Atšķirībā no citiem līdzīgiem pakalpojumu sniedzējiem, SMScredit.lv ļauj atlikt kredīta atmaksu, iemaksājot katrai kredīta summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam aizņemties iespējams jebkuru summu no EUR 50 līdz 215, uz jebkuru termiņu no 10 līdz 30 dienām.
SMScredit.lv pakalpojumu izmantošanas priekšrocības. SMScredit.lv mājas lapā esošā informācija ir derīga līdz katras dienas beigām, plkst. 23:00.

Ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā, operatīva kredīta pieteikuma izskatīšana un piešķiršana, iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu, zema maksa par kredīta izmantošanu, profesionāla klientu apkalpošana. SMScredit.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas. Turklāt SMScredit.lv aktīvi sniedz atbalstu tādās jomās kā sports, kultūra, izklaides pasākumi. SMScredit.lv labdarības projekts “LabieDarbi.lv” kopš 2010. gada pastāv ar mērķi atbalstīt un veicināt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. 2013. gadā SMScredit.lv kļuva par kustības „Atbildības diena” iniciatoru, lai palīdzētu arī tiem, kuriem cilvēku atbalsts ir nepieciešams visvairāk – patversmēs mītošiem dzīvniekiem.