via credit

Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. Atbilstoši esošajam pieprasījumam, tas izsniedz aizdevumus no 500 EUR līdz 1500 EUR ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Galvenais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mājas lapā www.viacredit.lv . Uzņēmuma darba laiks sākas jau plkst. 8 un kredītus izsniedz līdz pat plkst. 22:00. Ja aizņēmēja bankas konts ir kādā no Viacredi.lv norādītājām bankām, aizņēmējas varēs saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā.

Uz Swedbank, Citadele, DNB un Nordea bankas kontiem uzņēmums naudu pārskaitīs ne ilgāk kā 5 minūšu laikā, kas ir svarīgi, ja naudas līdzekļi ir nepieciešami uzreiz steidzīgajos gadījumos. ViaCredit.lv atšķīrās no pārējām kompānijām ar to, ka strādā bez brīvdienām, arī sestdienās un svētdienās. Kredītu var saņemt sākot no 20 līdz pat 70 gadu vecumam bez jebkādas ķīlas vai izziņas par darba vietu. Lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana, pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām. Šādā gadījumā klientam tiek sniegti maksimāli efektīvi un veiksmīgi kreditora pakalpojumi. Tas atvieglo gaidīšanas procesu un iespaidīgi paātrina naudas saņemšanas procesu.

Klientam nepieciešams saņemt regulārus ienākumus, ar kuru būtu iespējams atmaksāt kredītu, kā arī nav kavētu maksājumu par citiem aizdevumiem vai arī pārkāpti līguma nosacījumi. Pēc reģistrācijas aizņēmējam nepieciešams pārskaitīt 0.01 EUR no sava personīgā bankas konta. Pieprasot atkārtotu aizdevumu, aizņēmējas tikai jāaizsūta SMS vai arī jāveic pieprasījums no sava profila mājas lapā www.viacredit.lv. Būtiski atzīmēt, ka, atkārtoti pieprasot, aizdevumu vajadzēs tikai norādīt vēlamo summu un termiņu, un aizdevuma summa tiks pārskaitīta tikko, kā tiks pieņemts pozitīvs lēmums par aizdevuma izsniegšanu. Uzņēmumam tā ir regulāra prakse, ka aizņēmēji ņem atkārtoti neierobežotu reižu skaitu, bet jāņem vērā, ka jaunu aizdevumu saņemt nevarēs, pirms nebūs atmaksāta nauda par iepriekš ņemto aizdevumu. Ja nav iespējams veikt kārtējo maksājumu termiņā, klientam ir iespēja atlikt atmaksu uz mēnesi, samaksājot par to komisijas maksu. Tas ir ērti gadījumā, ja aizņēmējs nepiefiksēja savas finansiālas iespējas, un nevar iekļauties noteiktajā termiņā. Galvenās organizācijas vērtībās ir cilvēki un darbs komandā. Tas palīdz paveikt vairāk sekmīgu darbību, šādā veidā sasniedzot maksimālu skaitu ar apmierinātiem aizņēmējiem.