ondo aizdevums

Ondo. Lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas palīdz ar aizdevumu tad, kad tas nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai. Kompānija piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Ondo.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas.

Ondo piedāvājums:

  • maksimālais kredīta apmērs ir EUR 215;
  • kredītam var pieteikties katru dienu no plkst. 7:00 līdz plkst. 23:00;
  • personai nedrīkst būt slikta kredītvēsture;
  • nav nepieciešama ķīla vai galvojums.
  • pieejams personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem;

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
nonono179% - 416% sanemt aizdevumu ondo

Uzņēmuma misija ir padarīt finanšu pakalpojumus ērti pieejamus internetā un uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, nodrošinot papildu līdzekļus, lai piepildītu savas vēlmes un sapņus. Kompānija tiecas kļūt par vadošo nebanku kredītdevēju Eiropā, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus un veidojot savstarpēji izdevīgas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, partneriem un akcionāriem. Galvenā vērtībā ir klients un cilvēki. Tāpēc uzņēmums gūst klientu uzticamību, esot godīgs un atklāts, ka arī esot atvērts jaunām idejām un dažādām kultūrām. Uzņēmums sasniedz vislabākos rezultātus, nepārtraukti paaugstinot efektivitāti, veicot inovatīvus risinājumus un proaktīvi strādājot. Būtiski atzīmēt, ka organizācija uzskata, ka svarīgākais ir tās cilvēki, kas veido komandu, lai radītu vērtību. Tāpēc komandu veido profesionāli un talantīgi cilvēki, kuri pilnībā izmanto savu potenciālu un kuri augsti vērtē komandas mērķus.

ondo kreditsPie Ondo.lv iespējams atlikt aizdevuma atmaksu, iemaksājot katrai aizdevuma summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam aizņemties iespējams jebkuru summu no 50 līdz 215 EUR, uz jebkuru termiņu no 10 līdz 30 dienām. Ondo.lv pakalpojumu izmantošanas priekšrocības: ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā, operatīva aizdevuma pieteikuma izskatīšana un piešķiršana, iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, zema maksa par aizdevuma izmantošanu, profesionāla klientu apkalpošana. Ondo.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.