ladyloan lv

Ir sievišķīgākais kredītdevējs. LadyLoan.lv piedāvā īstermiņa aizdevumu, kredītlīniju un patēriņa kredītu. Ērti pieteikties, minimālas formalitātes, ātrs lēmums un pārskaitījums.

Tiek sniegta palīdzība, ja gadās neparedzētas izmaksas. LadyLoan.lv piedāvā maksimālu komfortu un minimālas formalitātes. Uzņēmums nodrošina maksimālu pieejamību pakalpojumiem – neatkarīgi no tā, kad ir nepieciešama palīdzība.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
tickernoticker181% - 366% sanemt aizdevumu ladyloan

Ladyloan piedāvājums:

  • personām no 20 gadiem, ar deklarētu dzīvesvietu Latvijas Republikā;
  • personām ar regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu;
  • nedrīkst būt slikta kredītvēsture;
  • internetā iespējams pieteikties kredītam 24 h diennaktī;
  • maksimālā kredīta summa ir EUR 2000;
  • nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darbavietas.

ladyloan kreditiOrganizācijas darba laiks darba dienās un brīvdienas no 10:00 līdz 20:00. Uzņēmums piedāvā trīs veidu aizdevumus: kredītlīniju, īstermiņa aizdevumu un patēriņa kredītu. Īstermiņa aizdevums ir veidots, lai palīdzētu brīdī, kad cilvēkam pēkšņi nepieciešami papildus naudas līdzekļi – jo situācijas un apstākļi dzīvē ir arvien mainīgi. Uzņēmums var palīdzēt ar negaidītiem pirkumiem vai neparedzētām izmaksām, kuras šomēnes nebija plānotas aizņēmēja izdevumos. Šo aizdevuma veidu var izvēlēties, ja tuvākajā laikā būs papildus ienākumi un klients spēs to atmaksāt. Īstermiņa aizdevums ir ērts un ātrs risinājums, tomēr jāatceras – brīdī, kad tiks saņemts apstiprinājums par aizdevuma piešķiršanu, aizņēmējs saņems arī atbildību pildīt dotos solījumus. Savukārt kredītlīnija ir piemērota tiem, kuri nav pārliecināti par saviem tuvākajā nākotnē gaidāmajiem ieņēmumiem un, izdarot izvēli, prāto, vai spēs atmaksāt kredītu uzreiz, vai pakāpeniski. Kredītlīnija piedāvā ļoti elastīgas atmaksas iespējas – saņem aizdevumu līdz pat 1000 EUR un atmaksā kaut gada laikā. Runājot par patēriņa kredītu, tas ir paredzēts gadījumiem, kad ir nepieciešama lielāka naudas summa kādam noteiktam mērķim vai plānotiem pirkumiem, piemēram, lai, piemēram, glīti iekārtotu savu jauno mājokli. Salīdzinājumā ar īstermiņa aizdevumu, pieejamā summa būs lielāka un atmaksājama garākā laika periodā, savukārt procentu maksājumi – zemāki.

Pieejamā aizdevuma summa līdz pat 2000 EUR, kuru aizņēmējs var atdot pat divu gadu laikā.
Tiek nodrošināta 100% konfidencialitāte. LadyLoan.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs. Dalība LAFPA nozīmē drošu un uzticamu kreditēšanas praksi.