Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir labākā izeja sarežģītā situācijā. Refinansēšana – iespēja atgūt pamatu zem kājām, atkratīties no kreditoru zvaniem vai arī izveidot sev gaišāku kredīta nākotni.

Ieteicamās darbības, veicot aizdevuma refinansēšanu

Kreditori/ InfoAkcijas un priekšrocībasMaks. summa Maks. termiņš Saites
credit on lvCrediton refinansēšana
Refinansēšanas summa līdz 2000 EUR

2000 EUR24 mēn.sanemt aizdevumu crediton
credit 24 logoCredit 24 piedāvā Jums iespēju iegūt
refinansēšanas aizdevumu un samaziniet ikmēneša maksājumus.
Refinansēts līdz EUR 3000.
3000 EUR36 mēn.sanemt aizdevumu credit 24
moneza kreditsMoneza.lv Kredītu apvienošana
Samazini ikmēneša maksājumu un ietaupi līdz pat 5 reizēm procentu maksājumos
7000 EUR60 mēn.sanemt aizdevumu moneza
latkredits aizdevumsLatcredits.lv Kredītu apvienošana
Iespēja refinansēt savus kredītus ļoti labos apstākļos.
Refinansēts līdz 10000 eiro
10000 EUR72 mēn.sanemt aizdevumu latkredits
sefinanceSefinance kredītu apvienošana
Maksājiet mazāk intereses, iestatiet savu grafiku un
līdzsvarot savus ikmēneša izdevumus.
10000 EUR84 mēn.sanemt aizdevumu
Latvijas Hipotēka refinansēšana
Iespēja apvienot kredītus un maksāt pie viena aizdevēja, tādējādi ietaupot laiku un naudu.
25000 EUR40 Gadisanemt aizdevumu

Ja Jūsu sadarbība ar kreditoriem ir kļuvusi juceklīga, vai arī ir mainījušies līguma nosacījumi, kuri Jūs vairs neapmierina, vērsieties pēc iespējas veikt refinansēšanu.
Latvas finanšu tirgū šādu pakalpojumu nepiedāvā visi kredītsniedzēji, tādēļ mēs Jums piedāvājam sarakstu, kas piedāvā refinansēt aizdevumus. Šādi kreditori Jums ļaus grūtā brīdī atvilkt elpu.
Jāatzīst, ka naudas aizņemšanās ir atbildīgs process. Taču, protams, gadās situācijas, kad nespēj pat atcerēties, kam un cik esi parādā. Savukārt ātrie kredīti cilvēkiem šķiet ātrs veids, kā iegūt naudu. Cilvēki nereti iedomājas, ka šo naudu nevajadzēs atdot. Šādos gadījumos labākā izeja ir naudas apvienošana.

Kas ir apvienošana?

Aizņēmumu apvienošana ir ne tikai finansiāla, bet arī psiholoģiska rakstura palīdzība. Pirmkārt, tas ir process, kurš var Jums palīdzēt izkļūt no parādiem. Ja redzat, ka ar parādu atmaksu Jums veicas grūti, Jūs varat uzmeklēt kreditoru, kurš piedāvā aizdevumus internetā, vai kādus citus finansiālus pakalpojumus, un kurš varētu refinansēt Jūsu aizņēmumu. Šāds variants Jūs atbrīvotu no esošā kreditora grožiem.

Kādos gadījumos nepieciešama aizdevumu apvienošana?

Kreditori piekrīt, ka refinansēšanas iespēja ir lieliska izeja sarežģītu finansiālo situāciju gadījumos. Lai arī ne visi Latvas kredītdeveji piedāvā refinansēšanas iespēju, tā ir lieliska palīdzības iespēja grūtos dzīves brīžos.

Jums ir pārāk daudz saistību. Dažreiz notiek tā, ka ātrie kredīti Jums velkas līdzi kā smaga nasta, un bojā Jūsu kredītvēsturi, bet veikt iemaksas un citas saistības
refinansanakļūst par īstu pārbaudījumu. Šādas situācijas ļoti nomāc cilvēku, un psiholoģiskais spiediens var novest pie pašā ļaunākā iznākuma. Tā jau ir – finansiālas grūtības cilvēku pārsteidz nesagatavotu. Tādēļ šādos gadījumos nevajadzētu meklēt nākamo aizdevumu internetā, bet gan meklēt refinansēšanas iespējas. Šādā gadījumā kreditors pārņems visas jūsu kredītsaistības, neatkarīgi no tā, vai tas ir parāds bankai, ātrajam kredītam vai līzingam. Jūs uzreiz redzēsiet – varēsiet atvilkt elpu un uz dzīvi skatīties citām acīm.

Atjaunināti nosacījumi. Nereti aizdevumu apvienošana mainās līdz ar valsts ekonomikas izmaiņām. Iedomājieties, ka esat ar kreditoru izveidojis līgumu ar apmierinošiem nosacījumiem, bet izmainās valsts ekonomika, un kāds cits kreditors sola savus pakalpojums ar daudz patīkamākiem nosacījumiem. Jūs taču nepaliksiet pie vecajiem nosacījumiem? Tā ir lieliska iespēja saņemt ātro aizdevumu pie vislabākajiem līguma nosacījumiem. Šādā gadījumā var būt izdevīga kredīta refinansēšana. Atliek vien atrast kreditoru, kurš piedāvā aizdevumus internetā un refinansēšanas iespējas. Jums vajadzēs parakstīt refinansēšanas līgumu un priecāties par jaunajiem – labākiem līguma nosacījumiem. Viss ir Jūsu rokās.

Jūs braucat uz ārzemēm. Ļoti bieži aizdevumu apvienošana internetā kļūst par aktuālu tēmu topošajiem emigrantiem. Ja plānojat kādu laiku pavadīt ārzemēs, visticamāk Jūsu esošie ātrie kredīti un citas finansiālās saistības tāpat būs jānomaksā. Taču uzraudzīt tos no ārzemēm nebūs tik vienkārši. Iespējams, tam nemaz nebūs laika. Labākā izeja – esošo saistību refinansēšana. Šādā gadījumā Jums vajadzēs sazināties tikai ar vienu kreditoru, tas ietaupīs Jūsu laiku, un bijušajiem kreditoriem Jūs vairs nebūsiet parādā.

Kā viss notiek?

Īsāk sakot – aizdevumu apvienošana ir lieliska izeja grūtos dzīves brīžos. Kreditori atzīst, ka aizņēmumi internetā cilvēkiem nereti kļūst par pārāk smagu nastu, tādēļ viņi izvēlas refinansēšanu. Ja arī Jūs interesē aizdevuma refinansēšana, Jums par to nevajadzēs uztraukties. Atliek vien atrast uzticamu kreditoru. Diemžēl ne visi finansiālo pakalpojumu sniedzēji piedāvā refinansēšanas iespēju. Kad būsiet atradis atbilstošu kreditoru, pārliecinities par līguma nosacījumiem. Visbiežāk refinansēšanas līguma slēgšana neaizņem daudz laika – atiek vien parakstīt līgumu. Jūsu jaunais kreditors parūpēsies, lai Jūsu ātrie kredīti un nelielie aizņēmumi tiktu atmaksāti Jūsu bijušajiem kreditoriem. Šādā veidā Jūsu finansiālā nasta tiek samazināta, un Jūs esat saistīts tikai ar vienu kreditoru, nevis vairākiem.
Jūs izveidojat jaunu līgumu ar jauno kreditoru, un varat priecāties par jauniem, labākiem līguma nosacījumiem. Jums būs daudz vieglāk pildīt finansiālās saistības, jo vajadzēs sadarboties tikai ar vienu kreditoru. Vēl bez tā visa – jaunais kreditors Jums izveidos iemaksu kalendāru, kuram sekojot līdzi, Jūs maksāsiet iemaksas jaunajam kreditoram.

Kā izvēlēties refinansētāju?

Lai arī aizdevuma refinansēšana ir ļoti pievilcīgs pakalpojums, pret to jāattiecas atbildīgi un izvērtējot iespējas. Ļoti būtiski ir uzzināt pieejamo informāciju par kreditoru. Kā jau zināms, ātrie kredīti un aizdevumi tiek piedāvāti interneta portālos, taču ir nosacījumi, pie kuriem drīkst strādāt mazie kredītdevēji – pēc Latvijā spēkā esošajiem likumiem. Tādēļ, izvēloties kredītdevēju, pārliecinieties, vai tas ir uzticams.

1.Meklējiet faktus. Pirmkārt, viegls veids, kā pārbaudīt uzticamību – interneta vietnē pārbaudīt kreditora rekvizītus. Arī kreditora mājas lapā vajadzētu būt norādītiem dokumentiem,kur pieejama informācija par viņiem. Ja mājas lapā šo informāciju neatrodat, meklējiet uzņēmumu datu bāzē.

2. Ziniet kritērijus. Atcerieties, ka ātros kredītus var saņemt tikai no tiem uzņēmumiem, kas ir reģistrēti Latvas finanšu tirgus kredītdevēju sarakstā. Atsevišķas fiziskas personas, kuras piedāvā aizdevumus, nav oficiāli kreditori, un pat tad, ja viņi piedāvā aizdot naudu, nav uzticamības garantijas.

3. Neuzķerieties. Arī tad, ja kreditors ir atrodams oficiālajā uzņēmumu datu bāzē, tas vēl nenozīmē, ka tas ir uzticams. Noskaidrojiet, vai viņš ir finansiāli stabils – šāda informācija Latvas iedzīvotājiem ir viegli pieejama. Var gadīties, ka pats aizdevējs ir parādā kādam kreditoram. Ja tāds ir gadījums, ar šādu kreditoru labāk neveidot saistības.

4. Lasiet. Labs veids, kā atpazīt oficiālu aizdevuma devēju no neoficiāla – saistību līgums. Neviena nekontrolētie kredītdevēji vēlas pēc iespējas vairāk nopelnīt. Viņi nereti līgumos norāda – aizņēmums jāatdod mēneša laikā, taču ir būtiski skatīties, vai ātrais un mazais aizņēmums nav ļoti neizdevīgs,ja tas jāatdod mēneša laikā. Lasiet līguma nosacījumus ļoti rūpīgi, lai Jūs netiktu apmuļķots, vai arī nepārmaksātu neuzmanības dēļ.

5. Esiet piesardzīgs. Lai arī daudz tiek runāts par to, ka nelegālie aizdevumi internetā ir liels risks, cilvēki aizvien dzenas pēc viegli gūstamas naudas. Taču ir jāatceras, ka tas var smagi atspēkoties nākotnē. Ja aizdevuma devējs vēlēsies atgūt naudu ātrāk, vai arī paaugstinās procentu likmi, Jums nebūs pie kā vērsties pēc palīdzības, jo esat uzsācis saistības ar nelegālu pakalpojuma sniedzēju. Tādēļ, izvēloties finanšu pakalpojumu sniedzēju, vienmēr ir vērts domāt par nākotni. Labākais variants – uzticēties tiem, kuri ir vadošie kreditori valstī un klausa valsts likumiem. Ne vienu vien reizi ir dzirdēts, ka klients uzsāk strīdu ar kreditoru par pienākumu nepildīšanu. Taču gadījumā, ja esat uzsācis saistības ar nelikumīgu kredītdevēju, Jums pat nebūs kam pasūdzēties.