aizdevums kredits 365

Galvenais komercdarbības veids ir kredītu aizdošana. Tie ir ātrie kredīti internetā dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma. Kredits365 aizdevējs piedāvā aizņemties pirmo kredītu ar saprātīgiem procentiem. Ātro kredītu aizdevēji pieprasa reģistrāciju. Lai identificētu savu bankas kontu jeb pabeigtu reģistrāciju un aktivizētu lietotāja profilu, nepieciešama pārskatīt 0.01 EUR uz Kredīts365.lv bankas kontu, kas ir norādīts portālā. Šādā veidā tiks aktivizēts bankas konts, kas notiks tikai vienu reizi un darbosies visu turpmāk ņemto kredītu ietvaros.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
nonoticker172% - 253% sanemt aizdevumu kredits365

Pēc veiktās reģistrācijas un konta aktivizēšanas aizņēmējam jāielogojas savā lietotāja profilā un pieteikt sev vēlamo summu. Kredits365.lv piedāvā divus variantus, kā atgriezt ātro kredītu. Pirmais variants ir naudas atmaksa noteiktajā laikā, un tā tiek atmaksāta jebkurā bankas filiālē, vai izmantojot internetbanku. Ja klients jūs, ka nav spējīgs atgriezt visu naudu noteiktajā termiņā, tad nepieciešams pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Kredits365.lv piedāvā atlikt ātrā kredīta atdošanas datumu. Atmaksas termiņu var atlikt no 15 līdz 30 dienām. Atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu ir vērts situācijā, kad rodas problēmas ar kredīta pamata summas atmaksu.

Šāda veida aizdevumu priekšrocība – gandrīz ikviens var izmantot Kredits365 ātro kredītu. Atšķirībā no citiem aizdevumu veidiem, ātrajam kredītam nav pārāk daudz ierobežojumu par to, kurš var to izmantot. Viss, kas vajadzīgs, ir jābūt LR pastāvīgajam iedzīvotājam vai pastāvīgajam iedzīvotājam, jābūt pilngadīgam, regulāram ienākumu avotam, personīgam bankas kontam, telefonam un nevainojamai kredītvēsturei.