green kredit logo

Tā ir vienkārša reģistrācija, kas mājas lapā aizņem tikai pāris minūtes.
Ātra noformēšana, pieteikums tiks izskatīts nekavējoties, un nauda pārskaitīta uz bankas kontu jau pēc 15 minūtēm. nodrošina saviem klientiem ātros kredītus, kurus iespējams aizņemties, sākot no summas 50 eiro, līdz pat summai 200 eiro, ja klients izvēlās īstermiņa aizdevumu. Lai saņemtu kredītu, nepieciešams uzgaidīt aptuveni 15 minūtes, lai nauda tiktu ieskaitīta aizņēmēja bankas konta. Atmaksas termiņus Greencredit.lv ātrajiem kredītiem iespējams izvēlēties līdz pat 30 dienām. Tas nozīmē, ka aizņēmējam nav jāsatraucas par steidzīgu kredīta atmaksu. Uzņēmums ātros kredītus izsniedz cilvēkiem, kas dzīvo Latvijā un sasnieguši vecumu 20 gadu un nav vecāki par 70 gadiem.

Lai saņemtu ātro kredītu aizņēmējam nedrīkst būt problēmām ar jau iepriekš aizņemtu ātro kredītu atmaksu vai parādiem, kuri joprojām nav atmaksāti.

Bez slēptām komisijām – maksā tikai par to, kas norādīts kredīta kalkulatorā, nekādu pārsteigumu jeb slēptu komisijas maksu par priekšlaicīgi atmaksātu kredītu vai par pieteikuma izskatīšanu. Greencredit.lv ir uzticams kreditors un ir „Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas“ biedrs, kas jau izsniedzis vairāk nekā 100 tūkstoši kredītu, tādējādi iegūstot klientu uzticību un lojalitāti. Organizācijas vissvarīgākais mērķis ir ilgstoši un veiksmīgi sadarboties ar jebkuru klientu, kas aizņemas naudu. Sadarbībai ar klientiem tiek sniegta pilnīgi visa informācija, ar labākajiem aizdevuma un atmaksas nosacījumiem, lai aizņēmējs justos droši un spētu atmaksāt aizņemto naudu laikā un bez slēptām izmaksām un riskiem. Katrs, kas izvēlās Greencredit.lv pakalpojumus vienmēr un katru reizi saņems labāko individuālo apkalpošanu, jo katrs klients ir vērtīgs. Organizācijas pieredzējušie un kompetentie klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs atrisināt jebkuru situāciju maksimāli ātri un efektīvi. Greencredit.lv vīzija ir Latvijas Republikas grūti strādājošo cilvēku sapņu piepildīšanu, jo pašlaik gandrīz katram reiz pienāk brīdis, kad naudas trūkums kļūst apgrūtinošs un vienīgā iespēja ir naudas aizdevums. Tādēļ kompānija piedāvā izdevīgus un ātrus risinājumus, nodrošinot ātru naudas pārskaitījumu uz bankas kontu jebkurā laikā un jebkurā vietā.