Ferratum Group darbības principi.

Ferratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum Group bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, kas ļauj ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkāršu īsziņu. Pašlaik uzņēmums darbojas finanšu jomā 23 valstīs un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 3 000 000 klientu. Kompānija Latvijā darbojas kopš 2007. gada un kopš tā laika piedāvā pakalpojumus vietējiem iedzīvotājiem.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
tickernoticker175% - 294% sanemt aizdevumu ferratum

Svarīgi. Ideja – vairāk nekā nauda – ir kompānijas biznesa pamats. Tiek piedāvāts pats vieglākais un ērtākais pieteikšanās veids, paši ātrākie pakalpojumi un konfidencialitāte – vienmēr un katram klientam visā pasaulē. Klientu un darījumu partneru uzticība iemantota pateicoties drošiem un caurskatāmiem pakalpojumiem, profesionālās un ētiskās rīcības, kā arī klientiem ērto ātro lēmumu dēļ. Kompānijai pastāv papildus meitas uzņēmums Ferratum Bank, kas no Maltas Finanšu uzraudzības institūcijām ir saņēmis kredītiestāžu licenci. Klientiem ir pamats izvēlēties aizdevumu no Ferratum Bankas daudzu iemeslu dēļ. Klienti gūst labumu no drošības un profesionalitātes, ko sniedz banka, kā arī izbauda ātrumu, vienkāršību un atvērtību, ko sniedz vienkāršie pakalpojumi. Vairumā gadījumu aizdevumu tiek izsniegti dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām. Veiksme slēpjas vienkāršā pieteikšanās procesā, ātrā servisā un stingrā drošībā. Parasti nav ierasts, ka iespējami vairāki aizdevumi – lielākoties pastāv iespēja aizņemties vairākās kredītiestādēs, ja ieņēmumi atļauj veikt laicīgas nomaksas. Tomēr tieši ar Ferratum Bank kredītlimitu iespējami vairāki aizdevumi, turklāt atmaksājot tos visus kopā.

Aizņemies var tik reižu, cik nepieciešams, līdz sasniegta piešķirtā maksimālā kredītlimita summa. Kredītlimitā atlikušo summu var apskatīt savā Ferratum Bank klienta profilā. Tā kā atmaksāta tiek tikai izmantotā summa, katru mēnesi jāveic minimālais noteiktais maksājums, kas var būt minētie 20 eiro vai 9% izlietotās kredītlimita summas, plus dienas procentu likme (0.2483% par katru izmantoto dienu). Aizdevumi nav jāatmaksā noteiktā laika posmā – 12 mēneši, 24 mēneši – atmaksai nav noteikta kopējā atmaksas perioda, tomēr tas atkarīgs no izmantotās summas un atkārtotas naudas izņemšanas, kā arī tā, vai maksājam tikai minimālo noteikto ikmēneša maksājumu, vai iemaksājam lielākas naudas summas, lai ātrāk atmaksātu kredītu. Atmaksājot kredītlimitu ātrāk, dienas procentu likme tiek aprēķināta tikai par izmantotajām aizdevuma dienām.