crediton aizdevums

Sniedz izdevīgus īstermiņa aizdevumus, piedāvājot maksimāli ērtu un vienkāršu komunikāciju – pieteikties aizdevumam un sazināties var gan internetā, gan telefoniski, lai kur klients atrastos. Noteikumi ir skaidri un saprotami ikvienam. Katram klientam tiek rasts piemērots risinājums – ir būs iespēja izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Ir iespējams samazināt aizdevuma maksu – ar īpaši izdevīgiem noteikumiem un piedāvājumiem. CreditOn.lv mājaslapā var izvēlies sev piemērotāko aizdevuma veidu (īstermiņa aizdevumu vai kredītlīniju), aizdevuma summu no 5 līdz pat 1000 EUR un termiņu, uz kādu aizdevumu ir vēlme saņemt (1-30 dienām vai uz 12 mēnešiem).

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
tickernoticker180% sanemt aizdevumu crediton

Portāls darbojas cauru diennakti, kas nozīmē, ka aizņēmējam ir iespēja reģistrēties un pieteikties kredītam jebkurā laikā. Uzņēmuma darba laiks: darba dienās 8.00 – 22.00 un brīvdienās 10:00 – 20:00. Šajā laikā organizācija pārskaitīs ātro kredītu uz aizņēmēja bankas kontu. Pieteikties kredītam ir iespējams jebkurā laikā, savukārt saņemt to var tikai uzņēmuma norādītajā iepriekš darba laikā. CreditON.lv piedāvā ātrā kredīta summas un izsniedz ātros kredītus no EUR 5 līdz EUR 700. Pirmajā reizē var aizņemties līdz EUR 425 lielu ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Ja kredīts tiks atmaksāts internetā, nepārkāpjot līguma nosacījumus, tad atkārtoti var saņemt līdz EUR 700.

CreditOn.lv ir arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Šādu aizdevēju Latvijā ir tikai 12. Dalība asociācijā nozīmē, ka uzņēmums ir apņēmies veidot drošu, uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi. CreditOn lepojas ar to, ka ir daļa no Creamfinance grupas, kas apvieno profesionālus īstermiņa aizdevējus Latvijā, Čehijā, Polijā, Dānijā un Gruzijā. Tas ir liels un stabils uzņēmums, tādēļ var sniegt izdevīgus aizdevumus un kvalitatīvu servisu. Uzņēmuma vadība spēj piesaistīt labākos darbiniekus, kas izprot katra klienta vajadzības, spēj sniegt vērtīgus padomus, ir laipni un atsaucīgi pat darbadienas beigās. Organizācija nemitīgi attīstās un strādā pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.