bino.lv

Bino. lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas palīdz ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai. Bino.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Kompānija veiksmīgi darbojās Latvijā jau vairāk nekā 4 gadus, un tās mērķis ir būt pretimnākošiem un palīdzēt cilvēkiem, kuri ir nonākuši finansiālās grūtībās. Uzņēmums piedāvā iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas un bez procentiem. Aizņemoties šo kredītu pirmo reizi, var saņemt līdz pat 500 Eiro lielu kredītu un atmaksāt tikai to summu, kura tika aizņemta. Protams, tas attiecas uz gadījumiem, kad kredīts tiek atmaksāts atrunātajā laikā, jo, kavējot kredīta atmaksas termiņu, klients saskārās ar soda procentiem, kas var radīt lielāku naudas summu, nekā bija iepriekš. Arī tad, ja kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts noteiktu iemeslu dēļ, šis kredīts paliks bezmaksas par procentiem pirmās 30 dienas, galarezultātā aizņēmumu nepieciešams būs izmaksāt.

Pirmais kredīts bez maksasPirmais maksājums pēc 3 mēnešiemIespēja atlikt maksājumuProcentu likme
(GPL min - max)
Saite
tickernono179% - 416% sanemt aizdevumu

Svarīgi. Saņemt aizdevumu no Bino.lv iespējams 10 minūšu laikā, pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Bino.lv vienas darba dienas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Pie Bino.lv iespējams atlikt aizdevuma atmaksu, iemaksājot katrai aizdevuma summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Turklāt aizņemties iespējams jebkuru summu no 50 līdz 425 EUR, uz jebkuru termiņu no 10 līdz 30 dienām.

Bino.lv pakalpojumu izmantošanas priekšrocības: ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā; operatīva aizdevuma pieteikuma izskatīšana un piešķiršana; iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu; zema maksa par aizdevuma izmantošanu; profesionāla klientu apkalpošana.

Bino.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas. Lai paņemtu kredītu būtu vēl vienkāršāk un vēl ātrāk, kompānija piedāvā kredīta saņemšana nosūtīt SMS. Šis piedāvājums ir īpaši ērts ceļojumā vai vienkārši atpūšoties, kur nav pieejams interneta pieslēgums un aizdevumam vari pieteikties tikai un vienīgi nosūtot SMS. Bino.lv ir uzticams un atbildīgs
kredītdevējs. Tas ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, un klienti var būt pārliecināti par darbību saskaņā ar labās prakses standartiem un klientu hartu.