bigbank latvija

Bigbank AS ir banka, kas tika dibināta 1992. gadā Tartū, Igaunijā. Tā specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā, kā arī piedāvā pārrobežas pakalpojumus Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Uzņēmums visās valstīs strādā zem vienota zīmola – Bigbank. Pašlaik Bigbank ir viens no lielākajiem specializētajiem privātpersonu kreditoriem Baltijas valstīs pēc universālajām bankām un līzinga kompānijām. Pieteikšanās kredītam ir labs variants, lai iegūtu atskaites punktu, apzinātu savas iespējas un saprast nepieciešamību pēc papildus finansiāliem līdzekļiem. Uzņēmums rūpējas par to, lai klienti aizņēmās naudu rūpīgi un apzināti, tāpēc piedāvā no sākuma pieteikties aizdevumam, sagaidīt atbildi un, ja piedāvājums neapmierina tad meklēt citus variantus kopā ar uzņēmuma darbiniekiem, kas var veiksmīgi palīdzēt risināt šo jautājumu. Kompānija piedāvā aizdot noteiktu naudas summu un konkrētu termiņu ar noteiktu procentu likmi, kas ir pieņemama aizņēmējam. Tomēr pirms aizņemties uzņēmums vienmēr brīdina par to, ka nepieciešams aizņemies atbildīgi.

Lai aizņemtos naudu minimālais klienta vecums ir 20 gadi. Organizācija piedāvā sākt maksāt kredītu no 3.mēneša, kas ir diezgan laba iespēja, ja pašlaik nav nepieciešamu finansiālo līdzekļu, bet klients ir pārliecināts par to nākotnes esamību. Runājot par atmaksas termiņu – to ir iespējams pagūt ātrāk, bez papildus maksas, ja klients jūt, ka var atmaksāt arī ātrāk, nepārmaksājot papildus procentus. Šaubīgos gadījumos klientam ir iespēja piesaistīt arī galvotāju. Iesniedzot parakstīto ar drošu elektronisko parakstu pieteikumu, klienti iegūst mobilitāti un iespēju iesniegt pieteikumu neizejot no mājām vai darba biroja.

Galvenie darbības virzieni Latvijas filiālei ir: klientiem tiek piedāvāti patēriņa kredīti un termiņnoguldījumi. Kvalitāte, individuāla pieeja, operativitāte un atklātums ir Bigbank AS Latvija postulāti Bigbank atbalsta sabiedriski un sociāli nozīmīgus projektus, kultūrā – pasākumus, kas palīdz stiprināt Latvijas tradīcijas un vērtības. Sportā – kā prioritāti izvirzot nacionālos sporta pasākumus. Dzīvnieku labturībā – pasākumus, kas izglīto sabiedrību par atbildīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.