Ātro kredītu un ilgtermiņa aizņēmumu akcijas

Izvēloties kredītu, ir ļoti svarīgi izvērtēt piedāvātos nosacījumus un prasības. Šobrīd finanšu tirgū ir gana daudz spēlētāju, tādēļ katrs saviem klientiem sola dažādas akcijas un atlaides. Dažiem klientiem aktuāli ir lētākie aizdevumi, bet citiem – lai pirmais kredīts būtu bez maksas, vēl citiem – lai kredīta atdošanas laiks būtu ilgāks. Labās ziņas ir tādas, ka katrai no vajadzībām ir plašs piedāvājums.

Izvēlieties Jums interesējošo akciju un spiediet uz norādes

Akcija: Pirmais aizdevums bez maksas

 

Kreditors/ InfoAkcijas un priekšrocībasMaks. summa Maks. termiņš <Piesakies kredītam
Pirmais kredīts ar 0% komisijas maksu215 EUR1 mėn.sanemt aizdevumu
bino lvPirmais kredīts līdz 500 EUR - Bezmaksas 500 EUR1 mēn..sanemt aizdevumu
via sms aizdevumsPirmās 30 dienas aizdevums bez procentiem jaunajiem klientiem3000 EUR1 mēn.sanemt aizdevumu viasms

Akcija: Atlaide noguldījuma procentiem

Mūsu mājas lapā atradīsiet regulāri atjauninātu informācijas sarakstu par kreditoru piedāvātajiem pakalpojumiem. Finanšu tirgū izmaiņas ir ļoti straujas – pirmo aizņēmumu bez maksas šodien var piedāvāt viens, bet rīt jau kāds cits kreditors. Mūsu mājas lapā varat iepazīties ar jaunākajām akcijām un nolemt, kura aizdevuma akcijas nosacījumi Jums ir vispieņemamākie.

Kādas mēdz būs aizdevumu akcijas?

Atlaide nogudījuma procentiem. Viena no populārākajām pēdējo gadu akcijām, meklējot lētākos aizdevumus – atlaide noguldījuma procentiem. Daži kreditori piedāvā 10, citi 15, bet vēl kāds pat 50 procentu atlaidi noguldījuma procentiem. Šādas akcijas ir vilinošs variants, aizņemoties nelielu naudas summu īsam laika posmam. Iedomājieties, Jūs varat ātri iegūt naudu, nepārmaksājot lielas naudas summas.

Pirmais aizdevums bez maksas. Vēl viens ļoti populārs akcijas veids, jo īpaši mazo kredītdevēju vidū, ir pirmais kredīts bez maksas. Šis, savukārt, ir izdevīgs piedāvājums gadījumā, ja aizņematies pirmo reizi – Jūs saņemat naudu ātri, ērti, un Jums nav jāmaksā nekādi papildus izdevumi. Citiem vārdiem sakot – tas ir kā aizņemties no drauga, tikai nav jāupurē draudzība. Bieži vien cilvēks baidās vai jūtas neērti, runājot par savām finansiālajām problēmām, tādēļ nevēlas aizņemties no paziņām un draugiem.
Ātro kredītu iestādes – lielisks variants cilvēkiem, kuri nevēlas nevienam atskaitīties, kādēļ nepieciešams aizņemties naudu. Vēl labāk– cilvēks var aizņemties naudu nepārmaksājot.

Dzimšanas dienas svinības. Arvien populārāks kļūst mazo kredītdevēju piedāvājums – aizdevums dzimšanas dienā bez maksas. Mums visiem ir zināms, ka dzimšanas dienas svinības ir dārgs prieks – viesībām, ēdienam tiek iztērēta ne tā mazākā summa. Tādēļ nereti dzimšanas dienas dēļ cilvēks iekļūst lielākā vai mazākā finanšu krīzē. Tieši šī iemesls dēļ pastāv lētākie aizdevumi internetā, kuri Jums var piedāvāt dzimšanas dienas atlaidi. Tas ir lielisks atbalsts, līdz sagaidāt algu – ir nosvinēta dzimšanas diena, un tajā pašā laikā makā nesvilpo vējš.
Maksājuma atlikšana. Statistika rāda, ka arvien vairāk cilvēku labprātāk izvēlas tieši mazo kredītdevēju piedāvājumus, nevis banku pakalpojumus. Kreditori vieglāk izpilda klientu prasības, izvērtē viņu vēlmes un noved pie sapņu piepildījuma. Dzīvē mēdz gadīties, ka viss neiet pēc plāna, tādēļ dažreiz lētākā aizdevuma piedāvājums var kļūt par nastu, ja ilgu laika posmu nav pieejams ienākumu avots. Tagad Jūs varat atlikt maksājumus pat 3 mēnešus, un justies mierīgi. Kredītiestādes rūpējas ne tikai par Jūsu finansiālo labklājību, bet arī par Jūsu personīgo labsajūtu, tādēļ piedāvā akcijas, kas noteikti uzlabos Jūsu garastāvokli.

Atlaides pastāvīgajiem klientiem. Laba apkalpošana vienmēr ir vilinoša, tā liek atgriezties pie tā paša pakalpojuma veicēja. Ir cilvēki Latvijā, kuri izmēģina teju visus iespējamos kreditorus, taču mūsdienu pasaulē ļoti svarīga ir savstarpējā uzticība, gan no klienta, gan no pakalpojuma veicēja puses – finansiāla rakstura pakalpojumi nav izņēmums. Tādēļ cilvēkiem, kuriem svarīga ir tieši lojalitāte un attieksme, akcijas, kurās piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas – nav tik aktuālas. Šādiem cilvēkiem patīk īpaša pieeja un atsevišķi sastādīts piedāvājums no kreditora puses, piedāvājot īpaši šim klientam izstrādātus nosacījumus.

Dāvanas priekšzīmīgajiem. Bieži ātro kredītu iestādes tiek dēvētas par bezatbildīgām. Taču patiesībā kreditori cenšas klientiem izskaidrot, ko nozīmē atbildīga naudas aizņemšanās. Viens no jaunajiem akciju veidiem –visiem, kuri aizņēmušies kredītu un to atdevuši, neatkarīgi no tā, vai tas bijis pirmais bezmaksas kredīts, vai vislētākais kredīts piedāvājumā – to atdodot laikā, saņemsiet dāvanu. Kā jau zināms, visiem patīk dāvanas, tādēļ pret šādu piedāvājumu ir grūti turēties pretī.

Ilgtermiņa saistībām. Vēl viens veids, kā veidot labas attiecības ar klientiem un iemācīt viņiem uzticēšanos – sniegt iespēju kļūt par ilgtermiņa klientiem. Lēti aizdevumi un lēti kredīti bieži ir iecienītākie, jo tā ir ātra un īslaicīga palīdzība. Taču ātro kredītu iestādes kļūst arvien vairāk un katrs no tiem finanšu tirgū vēlas nostiprināties kā uzticams aizdevumu sniedzējs. Tādēļ nesen parādījās jauns aizdevuma akcijas veids – ilgtermiņa aizdevums.Tas ir labs veids kā pārbaudīt kreditoru, naudu saņemt ātri un tajā pašā laikā arī ietaupīt. Bankās ilgtermiņa aizdevumi pilnīgi noteikti nav lētākais aizdevuma veids.
Savukārt mazie kredītdevēji var piešķirt gan mazas, gan lielas naudas summas ilgtermiņā.

Aizņemies kopā un vairāk. Dažreiz mēdz gadīties tā, ka nepieciešams aizņemties vairāk, nekā iespējams. Šādos gadījumos kreditori visbiežāk pasaka stingru – nē. Taču mazie kredītdevēji, kuri rūpējas par saviem klientiem, ir izņēmums. Šādās iestādēs ir ne tikai lēti aizdevumi un pirmais kredīts bez maksas, bet arī iespēja aizņemties lielādas naudas summas. Ja ir atgadījusies situācija, ka Jums nepieciešama lielāka naudas summa, bet Jūsu ienākumi to liedz darīt, kreditori piedāvā palīdzību – pieaiciniet līdzparādnieku. Tas ir lielisks aizdevuma akcijas piemērs, viņš būs garantētājs, kurš ar Jums kopā parakstīs lētā aizdevuma līgumu. Noslēgumā visas puses ir apmierinātas, Jūs iegūstat iespēju aizņemties nepieciešamo summu un pārvarēt finansiālās grūtības, bet kreditors var būt pārliecināts, ka nauda tiks atmaksāta norunātajā laikā.

Kredīts bez drošības naudas. Populārs akcijas veids, kuru piedāvā ne mazums ātro kredītu – lēti aizdevumi bez drošības naudas. Šis pakalpojums ir līdzīgs aizdevumam, kuram nav nepieciešama pirmā iemaksa, tikai šajā gadījumā Jums ir vairāk izvēles iespēju. Komercbankas nedod aizņēmumu nemaksātājiem vai parādniekiem, savukārt mazo kredītu iestādes rūpējas par to, lai varētu piepildīt Jūsu vēlmes, lai Jūs varētu dzīvot tā, kā uzskatāt par pareizu. Tādēļ – kredīts bez drošības naudas iemaksas var palīdzēt Jums grūtā dzīves posmā, jo mēdz gadīties, ka alga vēl nav pienākusi, bet rēķini jānomaksā. Šādos gadījumos kredītiestādes Jums palīdzēs. Jums tikai internetā jāaizpilda anketa, jānosūta SMS ziņa, vai arī jāsazinās ar kreditoru. Izpildot kādu no darbībām, ātrais kredīts ātri vien būs Jūsu – pieprasīto naudas summu redzēsiet pēc dažām minūtēm. Neuztraucieties par cenām – baudiet dzīvi te un tagad!Neto kredīts ir pozitīvs, jo aizdevējs rūpējas par saviem klientiem. Tas garantē ātru palīdzību ārkārtas situācijā, un aizdevumi tiek pārskaitīti 15 minūšu laikā. Viņš bauda nerimstošo parādnieku uzticību un, pateicoties pievilcīgajiem piedāvājumiem, pastāvīgi paplašina savu grupu.         „Es pieteicos aizdevumam 2. maijā, kaut arī bija diena, kad es negaidīju, ka saņemšu pārskaitījumu, un apmēram pēc 3 stundām es saņēmu pasūtījumu par pieprasīto summu, jauku un ātru apkalpošanu karstajā tālrunī, es iesaku.“